-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з забезпечення гарячого харчування (постачання готових страв)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-007450-a
Послуги з забезпечення гарячого харчування (постачання готових страв) Закупівля під час та в умовах воєнного стану
Торги не відбулися
671 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a0360c80327a49b89acfdddc21e0d2cb
Внутрішній номер закупівлі:
30090901
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-007450-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Центр підтримки дітей та сімей Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506626
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Бетонна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Лісовий +380969548036 klgyurist23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
671 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:17 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:17 - 22.08.2026 09:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴671 000.00 Послуги з забезпечення гарячого харчування (постачання готових страв)