• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з забезпечення гарячого харчування (постачання готових страв)

Оголошено тендер

671 000.00 UAH
Номер: 8a6cfc4aba8541a7abc9c648d1b3043e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-005225-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Центр підтримки дітей та сімей Полтавської обласної ради"
Замовник: Комунальне підприємство "Центр підтримки дітей та сімей Полтавської обласної ради"
Очікувана вартість: 671 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з забезпечення гарячого харчування (постачання готових страв)
Примітки: Закупівля під час та в умовах воєнного стану Планова очікувана вартість вказана без ПДВ, оскільки звільнено від ПДВ послуги забезпечення харчування у закладах охорони здоров’я
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 14.08.2026 11:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2050 - Медико-соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
Адміністративно-територіальна класифікаціяКременчук
Сума671 000.00 UAH