-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Оливи для транспортних засобів ДК021:2015 – 09210000-4 Мастильні засоби (олива індустріальна І-20А, олива моторна 5W-30)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-007035-a
Торги не відбулися
24 063.08
UAH без ПДВ
Номер:
d5eb6ff7e3a34605b98cc80d6463bfe8
Внутрішній номер закупівлі:
30090493
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-007035-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362729
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зернова будинок 4 а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Савицький +380631448977 o.savytskyi@dsns.gov.ua https://kh.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 063.08 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 13:59 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 13:59 - 22.08.2026 09:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 063.08 Оливи для транспортних засобів ДК021:2015 – 09210000-4 Мастильні засоби (олива індустріальна І-20А, олива моторна 5W-30)