• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оливи для транспортних засобів ДК021:2015 – 09210000-4 Мастильні засоби (олива індустріальна І-20А, олива моторна 5W-30)

Оголошено тендер

24 063.08 UAH
Номер: f56df5378e234191b8f4f5d2b55b76d7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-007661-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 24 063.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оливи для транспортних засобів ДК021:2015 – 09210000-4 Мастильні засоби (олива індустріальна І-20А, олива моторна 5W-30)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.08.2026 13:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума24 063.08 UAH