-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лінолеум 4,0 м, Плінтус 2,5 м, Кут внутрішній 55 мм, Закінчення 55 мм, З’єднання 55 мм
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-006975-a
Торги не відбулися
20 097.00
UAH без ПДВ
Номер:
f6296ad0be334fc3a7957cb5dbec7d51
Внутрішній номер закупівлі:
30090425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-006975-a
Замовник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Хаюк Антон Анатолійович 380672877036 izmail1474tk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 097.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 13:57 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 13:57 - 22.08.2026 17:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 097.00 Лінолеум 4,0 м, Плінтус 2,5 м, Кут внутрішній 55 мм, Закінчення 55 мм, З’єднання 55 мм