-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лінолеум 4,0 м, Плінтус 2,5 м, Кут внутрішній 55 мм, Закінчення 55 мм, З’єднання 55 мм
Оголошено тендер
24 116.40
UAH
Номер:
81cf055cd7314fa494a2ab1de8f628ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-008288-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
24 116.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лінолеум 4,0 м, Плінтус 2,5 м, Кут внутрішній 55 мм, Закінчення 55 мм, З’єднання 55 мм
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.08.2026 13:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лінолеум 4,0 м
Кількість
28 метр квадратний
Період постачання
до 30.09.2026
Плінтус 2,5 м
Кількість
9 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Кут внутрішній 55 мм
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Закінчення 55 мм
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.09.2026
З’єднання 55 мм
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума24 116.40 UAH