-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі за кодом ДК 021:2015 - 14210000-6 (пісок річковий)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-006785-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 години назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 години назад
2 583 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
2b28f0d2e9a744b7802739d5c9e09944
Внутрішній номер закупівлі:
30090239
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-006785-a
Замовник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Титаренко +380442862547 tender@kasm.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 583 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 13:47 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 13:47 - 22.08.2026 10:00
Аукціон:
24.08.2026 15:14 - 24.08.2026 15:43
Період кваліфікації:
24.08.2026 15:43 - 31.08.2026 14:21
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 583 333.33 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі за кодом ДК 021:2015 - 14210000-6 (пісок річковий)