-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі за кодом ДК 021:2015 - 14210000-6 (пісок річковий)
Оголошено тендер
3 100 000.00
UAH
Номер:
4f443e6e1b9c4bd989e79ac9c248f5b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-007978-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359018
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, Набережно-Печерська дорога, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі за кодом ДК 021:2015 - 14210000-6 (пісок річковий)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.08.2026 13:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7441 - Утримання та розвиток мостів/шляхопроводів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума3 100 000.00 UAH