• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Килимок дієлектричний (захисне спорядження)

Торги не відбулися

109 825.00 UAH без ПДВ
Номер: e273f46cc818473db64d764f1fb531df
Внутрішній номер закупівлі: 30089929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-006474-a   
Замовник: Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
Контактна особа: Дубаневич Юрій Олександрович 380444069837 crekm.dog1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 109 825.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 13:30 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 13:30 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 15:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴109 825.00 Лот 1 - Килимок дієлектричний (захисне спорядження)