• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Килимок дієлектричний (захисне спорядження)

Оголошено тендер

131 790.00 UAH
Номер: 5b29db3995f24dc898209b0c255bc5d0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-007600-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
Замовник: Філія" Центр з ремонту та експлуатації колійних машин" ПАТ "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 131 790.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Килимок дієлектричний (захисне спорядження)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу
Дата опублікування: 14.08.2026 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума131 790.00 UAH