• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)

Торги не відбулися

669 525.00 UAH без ПДВ
Номер: cde7d721aa4e492089a0c7e5d3df0101
Внутрішній номер закупівлі: 30089115
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-005666-a   
Замовник: Копитківський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
Контактна особа: Місюра Ірина Вікторівна 380673606030 kopitkiv_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 669 525.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 12:58 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 12:58 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 13:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴669 525.00 Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)