-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)
Оголошено тендер
669 525.00
UAH
Номер:
ff1328df93d1489cb29dc0bb0264fb47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-006531-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Копитківський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564803
-
Адреса:
35720, Україна, Рівненська область, с. Копиткове, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА БУДИНОК 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Копитківський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564803
-
Адреса:
35720, Україна, Рівненська область, с. Копиткове, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА БУДИНОК 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
669 525.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.08.2026 12:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКопиткове
Сума200 857.50 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКопиткове
Сума468 667.50 UAH