-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу до хмарної платформи штучного інтелекту (ШІ-асистента) командного рівня Team для командного використання (SaaS-підписка) в рамках грантового проєкту «Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування»
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-004798-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
603 814.17
UAH без ПДВ
Номер:
3a19493bfaaf40a99d53ad9943c416ba
Внутрішній номер закупівлі:
30088240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-004798-a
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капуста +380442949720 t.kapusta@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
603 814.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 12:02 - 20.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 12:02 - 23.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:24
Період кваліфікації:
23.08.2026 00:00 - 25.08.2026 16:06
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴603 814.17 Послуги з надання доступу до хмарної платформи штучного інтелекту (ШІ-асистента) командного рівня Team для командного використання (SaaS-підписка) в рамках грантового проєкту «Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування»