-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з надання доступу до хмарної платформи штучного інтелекту (ШІ-асистента) командного рівня Team для командного використання (SaaS-підписка) в рамках грантового проєкту «Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування»
Оголошено тендер
724 577.00
UAH
Номер:
e10f8b5da2fa464baac1baa6a199cc7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-07-012284-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
724 577.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з надання доступу до хмарної платформи штучного інтелекту (ШІ-асистента) командного рівня Team для командного використання (SaaS-підписка) в рамках грантового проєкту «Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту
попереднього інформування»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
07.08.2026 16:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантовий проєкт «Посилення стійкості
до дезінформації шляхом виробництва
контенту попереднього інформування»
Сума724 577.00 UAH