-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку (Придбання паперу для друку)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-004463-a
Торги не відбулися
150 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
390b6cddb44345f3ad6c1ebc1c70f11f
Внутрішній номер закупівлі:
30087921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-004463-a
Замовник:
Південно-Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
41076819
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-й поверх
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Хорошун +380669836848 anastasiia.horoshun@legalaid.dp.ua http://zaporizhya.legalaid.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30197630-1 Папір для друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 14:26 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 14:26 - 24.08.2026 10:00
Аукціон:
з 25.08.2026 12:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Папір для друку