-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку (Придбання паперу для друку)
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
7d90cd6af7364d5ea47a05609be99178
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-010209-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Південно-Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
41076819
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-й поверх
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Південно-Східний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
41076819
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 77, 8-й поверх
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папір для друку (Придбання паперу для друку)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30197630-1 Папір для друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.08.2026 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3603020 - Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правничої допомоги
Сума150 000.00 UAH