-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні медичні матеріали для електрохірургії: Монополярна рукоятка з електродом (НК 024:2023: 44681 Електрохірургічний наконечник одноразового використання / НК 031:2024: K02010103 ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ, ОДНОРАЗОВІ); Нейтральний Електрод (НК 024:2023: 11500 Стерильний поворотний електрохірургічний електрод одноразового використання / K02010201 ОДИНАРНІ ПЛАСТИНИ ДЛЯ ПАЦІЄНТА (НЕЙТРАЛЬНІ ЕЛЕКТРОДИ) ПІД ЧАС ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ); Всмоктуючий аблятор (НК 024:2023: 61875 Електрод електрохірургічний ендоскопічний монополярний одноразового використання / K030207 ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ АРТРОСКОПІЇ, ОДНОРАЗОВІ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-004371-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 днів назад
305 936.00
UAH без ПДВ
Номер:
d3301c54551d48a1941ba8692cc3fbe7
Внутрішній номер закупівлі:
30087839
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-004371-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998161
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Винники, вул.Івасюка В., будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Любов Василівна 380322593031 lubatkachuk09@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
305 936.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 11:49 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 11:49 - 22.08.2026 01:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:13
Період кваліфікації:
22.08.2026 01:00 - 27.08.2026 10:08
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴305 936.00 Витратні медичні матеріали для електрохірургії: Монополярна рукоятка з електродом (НК 024:2023: 44681 Електрохірургічний наконечник одноразового використання / НК 031:2024: K02010103 ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ, ОДНОРАЗОВІ); Нейтральний Електрод (НК 024:2023: 11500 Стерильний поворотний електрохірургічний електрод одноразового використання / K02010201 ОДИНАРНІ ПЛАСТИНИ ДЛЯ ПАЦІЄНТА (НЕЙТРАЛЬНІ ЕЛЕКТРОДИ) ПІД ЧАС ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ); Всмоктуючий аблятор (НК 024:2023: 61875 Електрод електрохірургічний ендоскопічний монополярний одноразового використання / K030207 ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ АРТРОСКОПІЇ, ОДНОРАЗОВІ)