-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні медичні матеріали для електрохірургії: Монополярна рукоятка з електродом (НК 024:2023: 44681 Електрохірургічний наконечник одноразового використання / НК 031:2024: K02010103 ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ, ОДНОРАЗОВІ); Нейтральний Електрод (НК 024:2023: 11500 Стерильний поворотний електрохірургічний електрод одноразового використання / K02010201 ОДИНАРНІ ПЛАСТИНИ ДЛЯ ПАЦІЄНТА (НЕЙТРАЛЬНІ ЕЛЕКТРОДИ) ПІД ЧАС ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ); Всмоктуючий аблятор (НК 024:2023: 61875 Електрод електрохірургічний ендоскопічний монополярний одноразового використання / K030207 ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ АРТРОСКОПІЇ, ОДНОРАЗОВІ)
Оголошено тендер
327 351.52
UAH
Номер:
232767c7bca94d629d8e05712fb492fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-004815-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998161
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Винники, вул.Івасюка В., будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙН ТА РЕПРЕСОВАНИХ ІМ.Ю.ЛИПИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998161
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Винники, вул.Івасюка В., будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
327 351.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні медичні матеріали для електрохірургії: Монополярна рукоятка з електродом (НК 024:2023: 44681 Електрохірургічний наконечник одноразового використання / НК 031:2024: K02010103 ЕЛЕКТРОХІРУРГІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ, ОДНОРАЗОВІ); Нейтральний Електрод (НК 024:2023: 11500 Стерильний поворотний електрохірургічний електрод одноразового використання / K02010201 ОДИНАРНІ ПЛАСТИНИ ДЛЯ ПАЦІЄНТА (НЕЙТРАЛЬНІ ЕЛЕКТРОДИ) ПІД ЧАС ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ); Всмоктуючий аблятор (НК 024:2023: 61875 Електрод електрохірургічний ендоскопічний монополярний одноразового використання / K030207 ЕЛЕКТРОДИ ДЛЯ АРТРОСКОПІЇ, ОДНОРАЗОВІ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
НК 024:2023:
44681 Електрохірургічний наконечник одноразового використання
Дата опублікування:
14.08.2026 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума327 351.52 UAH