-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщення
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-003698-a
Завершена
1 250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d67c2be403c3488b8678baaa8a464af9
Внутрішній номер закупівлі:
30087171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-003698-a
Замовник:
Виконавчий комітет Охтирської міської ради Охтирського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058002
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, місто Охтирка, вул. Незалежності, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Комісар Юрій Анатолійович +380994115533 buh.omvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 11:22 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 11:22 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:02
Період кваліфікації:
22.08.2026 00:00 - 25.08.2026 13:28
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 250 000.00 Послуги з поточного ремонту приміщення (за адресою: Сумська обл., м.Охтирка, вул. Батюка, 24)