-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщення
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
58e47d6f72414adfb185602c88be8fb3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-004046-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Охтирської міської ради Охтирського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058002
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, місто Охтирка, вул. Незалежності, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Охтирської міської ради Охтирського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058002
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, місто Охтирка, вул. Незалежності, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту приміщення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.08.2026 11:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту приміщення (за адресою: Сумська обл., м.Охтирка, вул. Батюка, 24)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяОхтирка
Сума1 500 000.00 UAH