• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

33690000-3 Лікарські засоби різні

Завершена

443 097.78 UAH без ПДВ
Номер: 7d97749f537346519c45502a5fea0f8c
Внутрішній номер закупівлі: 30087141
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-003664-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Хмельницька Наталя Сергіївна 380445633879 tender_kmkl1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 443 097.78 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 11:20 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 11:20 - 22.08.2026 12:00
Аукціон: з 24.08.2026 15:08
Період кваліфікації: 22.08.2026 12:00 - 24.08.2026 10:49
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴443 097.78 Лікарські засоби різні