• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні

Оголошено тендер

474 114.62 UAH
Номер: 5c8ca69b2d6140e59ac15cf78e55b2cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-004411-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №1" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 474 114.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 14.08.2026 11:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума474 114.62 UAH