-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 6-11 класів (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-003386-a
Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідно до пп.«г» пп.197.1.7 п.197.1 ст.197 р. V Податкового кодексу України операції з надання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я звільняються від оподаткування податком на додану вартість.
Торги не відбулися
1 642 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
8660b88380ef43f0956eb8223631045f
Внутрішній номер закупівлі:
30086867
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-003386-a
Замовник:
Здолбунівський ліцей №2 Здолбунівської міської ради Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22564016
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Рівненський район, м. Здолбунів,, вул. Незалежності, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Зажицький +0977471719 serhiyzazhytskiy@gmail.com http://gymnasia.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 642 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 11:09 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 11:09 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 642 500.00 Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 6-11 класів (кейтеринг)