• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 6-11 класів (кейтеринг)

Оголошено тендер

1 642 500.00 UAH
Номер: 34b2d6011e814e6094ed24b2ecc12fd8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-003653-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Здолбунівський ліцей №2 Здолбунівської міської ради Рівненської області
Замовник: Здолбунівський ліцей №2 Здолбунівської міської ради Рівненської області
Очікувана вартість: 1 642 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 6-11 класів (кейтеринг)
Примітки: Категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.08.2026 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗдолбунів
Сума1 314 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗдолбунів
Сума328 500.00 UAH