• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування (кейтеринг) здобувачів освіти Костопільської початкової школи №9 Костопільської міської ради

Операція з постачання послуг з харчування здобувачів освіти звільнена від ПДВ на підставі підпунктом "г" підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України

Торги не відбулися

137 214.00 UAH без ПДВ
Номер: 3f9ebb3a12344abda5664c3ecc5580f3
Внутрішній номер закупівлі: 30086863
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-003397-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Музинчук +380970077214 osvitakost1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 137 214.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 11:10 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 11:10 - 26.08.2026 10:55
Аукціон: з 27.08.2026 11:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴137 214.00 Послуги з організації харчування (кейтеринг) здобувачів освіти Костопільської початкової школи №9 Костопільської міської ради