-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування (кейтеринг) здобувачів освіти Костопільської початкової школи №9 Костопільської міської ради
Оголошено тендер
137 214.00
UAH
Номер:
9e45b584658c48a789edaaafed20fe57
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-003623-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44084357
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул.Незалежності, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
137 214.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування (кейтеринг) здобувачів освіти Костопільської початкової школи №9 Костопільської міської ради
Примітки:
Операція з постачання послуг з харчування здобувачів освіти звільнена від ПДВ на підставі підпунктом "г" підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.08.2026 10:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля послуг з організації харчування здійснюється з метою забезпечення здобувачів освіти Костопільської початкової школи № 9 Костопільської міської ради якісним, безпечним та повноцінним гарячим харчуванням. Необхідність закупівлі обумовлена потребою у забезпеченні харчуванням учнів початкових класів відповідно до вимог законодавства у сфері освіти та організації харчування дітей. Організація харчування здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про освіту», Закону України «Про публічні закупівлі», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (зі змінами), Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та інших нормативно-правових актів у сфері організації харчування дітей. З метою забезпечення потреби закладу освіти в харчуванні здобувачів освіти та дотримання вимог законодавства закупівля здійснюється шляхом проведення відкритих торгів з особливостями. Обсяг закупівлі визначено з урахуванням прогнозованої кількості здобувачів освіти та кількості навчальних днів, протягом яких необхідно забезпечити харчування. Орієнтовний обсяг послуг становить 2079 дітоднів. Кількість здобувачів освіти та фактична кількість дітоднів можуть змінюватися протягом навчального року залежно від фактичного відвідування закладу освіти, тому обсяг закупівлі визначено на підставі прогнозованих показників.
-
Дата публікації:
14.08.2026 11:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування (кейтеринг) здобувачів освіти Костопільської початкової школи №9 Костопільської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКостопіль
Сума137 214.00 UAH