• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт складу продуктів харчування Ставівського центру надання комплексних соціальних послуг по вул. Вишнева , 1 в с.Стави Обухівського району Київської області

Завершена

498 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 1fa0ebcc9f0d41b8a319c75f9f68f6c1
Внутрішній номер закупівлі: 30086471
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-002990-a   
Замовник: СТАВІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Контактна особа: Наталія Лісова +380672975798 spni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 498 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 10:54 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 10:54 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 13:16
Період кваліфікації: 22.08.2026 00:00 - 24.08.2026 10:17
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴498 333.33 Поточний ремонт складу продуктів харчування Ставівського центру надання комплексних соціальних послуг по вул. Вишнева , 1 в с.Стави Обухівського району Київської області