-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт складу продуктів харчування Ставівського центру надання комплексних соціальних послуг по вул. Вишнева , 1 в с.Стави Обухівського району Київської області
Оголошено тендер
598 000.00
UAH
Номер:
3fac6f4997c944669dcbe156343be6d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-009959-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СТАВІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188850
-
Адреса:
09245, Україна, Київська область, село Стави, вул. Вишнева, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СТАВІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188850
-
Адреса:
09245, Україна, Київська область, село Стави, вул. Вишнева, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
598 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт складу продуктів харчування Ставівського центру надання комплексних соціальних послуг по вул. Вишнева , 1 в с.Стави Обухівського району Київської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.08.2026 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяКагарлицька
Сума598 000.00 UAH