• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

HEPA фільтри для автономної вентиляції трансплантаційних палат (код ДК 021:2015 (CPV): «42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (42514310-8 Повітряні фільтри))

Торги не відбулися

138 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 1d0eb4c4236347ce94c9c490d38aea4a
Внутрішній номер закупівлі: 30086325
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-002845-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ, ГЕМАТОЛОГІЇ, ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
Контактна особа: Станкевич Олена 380978487969 apiasamoa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 138 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.08.2026 10:52 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2026 10:52 - 22.08.2026 00:00
Аукціон: з 24.08.2026 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴138 000.00 HEPA фільтри для автономної вентиляції трансплантаційних палат