-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
HEPA фільтри для автономної вентиляції трансплантаційних палат (код ДК 021:2015 (CPV): «42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (42514310-8 Повітряні фільтри))
Оголошено тендер
165 600.00
UAH
Номер:
ada8d8a55a9a47f2ae8683eff754de95
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-003309-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ, ГЕМАТОЛОГІЇ, ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005639
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Луки святителя-хірурга, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ, ГЕМАТОЛОГІЇ, ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005639
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Луки святителя-хірурга, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
165 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
HEPA фільтри для автономної вентиляції трансплантаційних палат
(код ДК 021:2015 (CPV): «42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (42514310-8 Повітряні фільтри))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Дата опублікування:
14.08.2026 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума165 600.00 UAH