-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 2021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Апельсини, Мандарини, Банани, Лимони, Часник)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-002459-a
Торги не відбулися
243 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
c720039398bf49c7ac959e41e965c8b5
Внутрішній номер закупівлі:
30085921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-002459-a
Замовник:
ВЕРЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418535
-
Адреса:
59420, Україна, Чернівецька область, Заставнівський район, село Веренчанка, вул. Шевченка, 80
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Стефан Дробчак +380373739942 buhotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 10:35 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 10:35 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴243 700.00 ДК 2021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Апельсини, Мандарини, Банани, Лимони, Часник)