• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 2021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Апельсини, Мандарини, Банани, Лимони, Часник)

Оголошено тендер

292 440.00 UAH
Номер: 6c71d73e8b544d21b0cccd1ebc06ceaf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-002838-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВЕРЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВЕРЕНЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 292 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 2021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Апельсини, Мандарини, Банани, Лимони, Часник)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.08.2026 10:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяВеренчанська
Сума292 440.00 UAH