-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумулятори до БпЛА код ДК 021:2015: 31430000-9 — Електричні акумулятори
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-000402-a
Учасник гарантує, що країною-походження Товару, який буде поставлятися Замовнику, як на дату поставки, так і на дату укладання цього Договору не є Російська Федерація/ Республіка Білорусь/ Ісламська Республіка Іран.
Торги не відбулися
101 181.96
UAH без ПДВ
Номер:
46e7f5d64c1540d4ab49a7e803090247
Внутрішній номер закупівлі:
30083870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-000402-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38079323
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. Міцкевича, 23а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Карпук +380958582603 d.karpuk@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
101 181.96 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 08:50 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 08:50 - 24.08.2026 09:00
Аукціон:
з 25.08.2026 11:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴101 181.96 Акумулятори до БпЛА код ДК 021:2015: 31430000-9 — Електричні акумулятори