• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Акумулятори до БпЛА код ДК 021:2015: 31430000-9 — Електричні акумулятори

Оголошено тендер

101 181.96 UAH
Номер: 64ee2bb58fe5492b80cdeb973671e09c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-000219-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 101 181.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Акумулятори до БпЛА код ДК 021:2015: 31430000-9 — Електричні акумулятори
Примітки: Закупівля планується відповідно до підпункт 5 пункту 32 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 14.08.2026 08:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума101 181.96 UAH