-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт котельні із заміною котла підприємства житлово – комунального господарства Рожищенської міської ради за адресою: вул. Куліша, 1, м. Рожище, Волинська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-013008-a
Торги не відбулися
1 950 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4034e61f4342440ca998ccf7b24c5b92
Внутрішній номер закупівлі:
30082944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-013008-a
Замовник:
КП ПЖКГ Рожищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184014
-
Адреса:
45100, Україна, Волинська область, Рожище, вул. Волонтерська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Давидюк Олександра Віталіївна +380672355909 rogekom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 950 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 20:10 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 20:10 - 21.08.2026 20:03
Аукціон:
з 24.08.2026 12:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 950 000.00 Поточний ремонт котельні із заміною котла підприємства житлово – комунального господарства Рожищенської міської ради за адресою: вул. Куліша, 1, м. Рожище, Волинська область