-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт котельні із заміною котла підприємства житлово – комунального господарства Рожищенської міської ради за адресою: вул. Куліша, 1, м. Рожище, Волинська область
Оголошено тендер
1 950 000.00
UAH
Номер:
f48123896e9146f792d4008d06cc2744
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-015801-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП ПЖКГ Рожищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184014
-
Адреса:
45100, Україна, Волинська область, Рожище, вул. Волонтерська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП ПЖКГ Рожищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31184014
-
Адреса:
45100, Україна, Волинська область, Рожище, вул. Волонтерська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт котельні із заміною котла підприємства житлово – комунального господарства Рожищенської міської ради за адресою: вул. Куліша, 1, м. Рожище, Волинська область
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.08.2026 19:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7693 - Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяРожищенська
Сума1 950 000.00 UAH