• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), 1, а саме: заміна вікон

Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)

Торги не відбулися

315 775.00 UAH без ПДВ
Номер: b8cafac9f3c84af4968e9366ee6d3876
Внутрішній номер закупівлі: 30082798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-012864-a   
Замовник: ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 3
Контактна особа: Олена Русняк +380934219912 artschool_3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 315 775.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 20:07 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 20:07 - 21.08.2026 00:00
Аукціон: з 21.08.2026 13:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴315 775.00 Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), 1, а саме: заміна вікон