-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), 1, а саме: заміна вікон
Оголошено тендер
378 930.00
UAH
Номер:
5b4a385d58ee4dc39b20a60dc2227ead
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-015229-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 3
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219808
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНЯ будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 3
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219808
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНЯ будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
378 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), 1, а саме: заміна вікон
Примітки:
Процедура закупівлі Відкриті торги проводиться Замовником з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.08.2026 20:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяХаджибейський
Сума378 930.00 UAH