-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції з роз’яснення механізмів підтримки киян – Захисників і Захисниць, членів їхніх сімей)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-012612-a
Завершена
420 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
122236c64a4f481c86a7c1218bc58797
Внутрішній номер закупівлі:
30082541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-012612-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 18:10 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 18:10 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 12:02
Період кваліфікації:
21.08.2026 00:00 - 25.08.2026 16:53
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 000.00 Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції з роз’яснення механізмів підтримки киян – Захисників і Захисниць, членів їхніх сімей)