-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції з роз’яснення механізмів підтримки киян – Захисників і Захисниць, членів їхніх сімей)
Оголошено тендер
504 000.00
UAH
Номер:
a076465790ec46af844937f8bb15b08d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-011415-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
504 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції з роз’яснення механізмів підтримки киян – Захисників і Захисниць, членів їхніх сімей)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
29.07.2026 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8420 - Інші заходи у сфері медіа (засобів масової інформації)
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума504 000.00 UAH