-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобільного зв’язку та передачі даних
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-012215-a
Торги не відбулися
127 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
a3334ae1abe143e6808798d81ce9e107
Внутрішній номер закупівлі:
30082147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-012215-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03491079
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Віталій Фурик +380443650364 furyk.vitalii@es.dcz.gov.ua https://www.dcz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
127 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 17:14 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 17:14 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 14:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 200.00 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобільного зв’язку та передачі даних