• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобільного зв’язку та передачі даних

Оголошено тендер

152 640.00 UAH
Номер: aa48d15be6e04c6e975a40f66e54071e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-014849-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Очікувана вартість: 152 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги телефонного зв’язку та передачі даних на тарифній основі у мережі оператора мобільного зв’язку та передачі даних
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.08.2026 17:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
ОписКошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
Сума152 640.00 UAH