-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-012120-a
Торги не відбулися
275 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
11ecd061dbbd4246a51e568765381d2d
Внутрішній номер закупівлі:
30082058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-012120-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188567
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, вул. Професора Підвисоцького, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фадіна Світлана Ігорівна 380442800858 lana.s466i@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
275 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 17:11 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 17:11 - 21.08.2026 10:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴275 000.00 Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)