• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)

Оголошено тендер

330 000.00 UAH
Номер: e37563bdbb41443bbdc21e8272d12967
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-013643-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Очікувана вартість: 330 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.08.2026 16:16

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Код ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2090 - Спеціалізована амбулаторно-поліклінічна допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума275 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума55 000.00 UAH