-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 021:2015-42120000-6 Насоси та компресори ( насос свердловинний )
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-012057-a
Завершена
136 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
cb5a3442a60c4aef966ac0e90471f185
Внутрішній номер закупівлі:
30081990
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-012057-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19422525
-
Адреса:
07700, Україна, Київська область, місто Яготин, вул. Каштанова Алея,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лихно Ольга Валеріївна +380457553734 vodokanal_ya@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
136 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 17:04 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 17:04 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
21.08.2026 12:45 - 21.08.2026 13:20
Період кваліфікації:
21.08.2026 13:20 - 25.08.2026 14:06
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴136 666.67 Насос свердловинний