• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 021:2015-42120000-6 Насоси та компресори ( насос свердловинний )

Оголошено тендер

164 000.00 UAH
Номер: ed1fa838ae704c07beb31e806f69790f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-014223-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
Замовник: Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
Очікувана вартість: 164 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 021:2015-42120000-6 Насоси та компресори ( насос свердловинний )
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 13.08.2026 16:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Насос свердловинний
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума164 000.00 UAH