-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин, дизельне пальне
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011680-a
Торги не відбулися
41 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
921915aadf8e4cfc952edcad5829715b
Внутрішній номер закупівлі:
30081615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011680-a
Замовник:
Національний заповідник "Софія Київська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498145
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Кириленко +0442786082 bpp_sophia@i.ua https://st-sophia.org.ua/uk/golovna/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
41 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:40 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:40 - 21.08.2026 10:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 666.67 Бензин, дизельне пальне