-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин, дизельне пальне
Оголошено тендер
50 000.00
UAH
Номер:
652c6a78917c4748b15023bd781125ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-014561-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний заповідник "Софія Київська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498145
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний заповідник "Софія Київська"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02498145
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Володимирська, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин, дизельне пальне
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.08.2026 17:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
500 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне пальне
Кількість
100 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3801490 - Збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках
Сума50 000.00 UAH