-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Елементи електричних схем - (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011583-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
28 812.50
UAH без ПДВ
Номер:
f7c2c30cde294aaeb11899f90b670a8b
Внутрішній номер закупівлі:
30081522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011583-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Леся Примаченко +380443654087 l.prymachenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 812.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:36 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:36 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:04
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:00 - 01.09.2026 14:50
Період завантаження договору:
07.09.2026 00:00 - 17.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 812.50 Елементи електричних схем