• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Елементи електричних схем - (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)

Оголошено тендер

34 575.00 UAH
Номер: e273ceba54cc4fdda5c94f14c0b37826
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-014000-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Очікувана вартість: 34 575.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Елементи електричних схем - (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.08.2026 16:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6421010 - Забезпечення діяльності Державного бюро розслідувань
Сума34 575.00 UAH